Katy Perry Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin 1 NumaraLı Katy Perry Fan SiTesine HosqeLdiniz..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Emral Avşar'ın son sözleri

YazarMesaj
*Shénay*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
*Shénay*

Emral Avşar'ın son sözleri Empty
MesajKonu: Emral Avşar'ın son sözleri   Emral Avşar'ın son sözleri I_icon_minitimePaz Şub. 08 2009, 10:46

Emral Avşar, bütün sırlarını anlattığı bu konuşmanın ölümünden sonra yayınlanmasına izin verdi. Emral Avşar, kimseyle paylaşmadığı gizli sırlarını ölümünden kısa bir süre önce yakın dostu Bugün gazetesi yazarı Saadet Gürses’e anlattı. İşte Gürses'in kaleminden anne Avşar'ın son sözleri... - Damadım Kaya Çilingiroğlu, aslında herkesin bildiğinden daha eski Ferayi ile birlikte olmaya başlamıştı. Ben bunu Hülya'ya söyleyemedim. - İbrahim Tatlıses'i Hülya Avşar'a çok yakıştırmıştım. - Gülben Ergen'le Seren Serengil üzerinde çok emeğim vardır. Hele Seren, evimde kaç ay yattı. Ona annelik yaptım, ikinci annesi sayılırdım. Bir kez arayıp sormadı bu kötü günümde. Gülben'in de sadece annesi aradı. Ne diyeyim şimdi ikisi de evli barklı kadın. Fazla bir şey söylemek istemiyorum. - Hülya Avşar'ı kötülüklerden korumak için 20 sene peşinde koştum. Ailemi ihmal ettim, bu içimde bir uktedir. - Helin'in çok iyi bir evlilik yapmasını isterim. İyi bir kısmetinin çıkıp da çoluk çocuk sahibi olmasını isterim. İş güç yapmasını değil de ablasının tersine onun evde oturmasını istiyorum. -Torunum Zehra'nın anne ve basıyla yaşamasını çok isterdim. Şimdi gözüm açık gitmeyecek. Çünkü canımdan çok sevdiğim Hülyam, Sadettin Bey'le çok mutlu.

7.2.2009

Emral Avşar'ın son sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Katy Perry - You're So Gay Şarkı Sözleri
» Hacker"ın son sözleri ve vasiyeti..
» Katy Perry - Lost Şarkı Sözleri
» Katy Perry - Mannequin Şarkı Sözleri
» Katy Perry - One Of The Boys Şarkı Sözleri