Katy Perry Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin 1 NumaraLı Katy Perry Fan SiTesine HosqeLdiniz..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fahriye Evcen: Keşfedilmeseydim sosyolog olacaktım

YazarMesaj
*Shénay*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
*Shénay*

Fahriye Evcen: Keşfedilmeseydim sosyolog olacaktım Empty
MesajKonu: Fahriye Evcen: Keşfedilmeseydim sosyolog olacaktım   Fahriye Evcen: Keşfedilmeseydim sosyolog olacaktım I_icon_minitimeÇarş. Şub. 04 2009, 11:45

Oya Aydoğan, beş yıl önce sunduğu programda seyirci olarak geldiğinde keşfettiği ve daha sonra o dönemki yapımcı sevgilisi İbrahim Mertoğlu'nun dizisinde oynattığı "Yaprak Dökümü"nün Necla'sı Fahriye Evcen'e katıldığı radyo programında ateş püskürmüştü. Aydoğan, ismini ağzına almadığı için tepki gösterdiği Evcen için "Fahriye tamamen benim keşfimdir. Almanya'da daha önce oyunculuk yapıyordum demiş. Oyunculukla asla alakası yoktu. Almanya'nın küçük bir kasabasında yaşayan bir kızdı. Geldiği yeri çabuk unuttu. Oyunculuk aklında bile yoktu. Ben onu görmeseydim fabrikada çalışıyor olacaktı" dedi. Evcen ise Aydoğan'ın sözleri karşısında oldukça şaşırdığını söyledi ve "Oya Abla'nın bu sözleri söylediğine inanamıyorum. O benim çok sevdiğim bir büyüğüm, ona karşı laf söylemek bana yakışmaz. Böyle basının önünde polemik yaşamak hele ne bana, ne de Oya Abla'ya yakışmaz. Ben zaten Almanya'da sosyoloji eğitimi görüyordum. Keşfedilmemiş olsaydım zaten Almanya'da sosyolog olarak çalışıyor olacaktım. Oya Abla'nın beni keşfettiğini her yerde söylüyorum zaten... Bundan niye rahatsızlık duyayım? Bir yanlış anlaşılma oldu sanırım" dedi.

1 sayfadaki 1 sayfası